Thursday, 20 September 2018

Versija Skripalių nuodijimui 2

Viskas, turiu versiją

Rusijoje gimusi ir iki 18 metų ten gyvenusi Ana (dabar Čana) Šapirova 10 metų sugyveno ir galų gale neseniai ištekėjo už savo mylimo anglo ligonio avantiūristo, bet vis tiek durnelio, milijonieriaus Alekso Kingo. Ir kaip būna lėkštuose detektyviniuose romanuose, mūsų herojė numanomai iškart nutarė priglobti jo turtus. Primenu, kad porelė turi filmų gamybos įmonę ir be namo Londone, tebeturi namą Solsberyje bei garsėja seks vakarėlių organizavimu britų elitui.Tai va, jaunoji žmonikė Šapirova per savo seną pažįstamą ir kuratorių Sidorovą išsikvietė tuos du nelaimėlius ir netradicinius Boširovą ir Petrovą (Anglijos mastais pakankamai gražūs "vidutinės rankos verslininkai") atseit filmuotis pornofilme pas Šapiro ir jos frajerį. Filmavosi ir šiaip kaip už avansą visi trys linksminosi tame viešbutyje, kur Boširovas ir Petrovas apsistojo. Filmavosi taip aistringai, kad kaimynai paskui net laikraščiams skundėsi. O vakarėlio pabaigoje po poros suktinių žolės vyrukai iš Šapirovos gavo jau konkretų užsakymą ir planą kaip nunuodyti jos turtuolį vyrą.  O tie kvaileliai, apsvaiginti užsakovės nežemiško grožio ir kanapių tvaiko, sutiko. Nuodus Šapirova gavo iš savo kaimyno Skripalio gyvenančio kitoj gatvės pusėje.

Tik, blemba, kitą dieną tie du pachmielingi nevykėliai sumaišė namus ir ne tų namų durų rankeną "kvepalais" ištepė. Juk Anglijoje su jų eismu taip lengva supainiot kairę su dešine. Toliau kas atsitiko su Skripaliais visi viską žino.

Tuokart nepasisekus ir visai neseniai netikėtai Skotlandjardui paskelbus Boširovo ir Petrovo nuotraukas, Šapirova išsigando, kad josios "duračiokas" gali susiprotėti kas buvo tikrasis "novičioko" tikslas, ir todėl skubėdama nutarė pati nunuodyti savo vyrą, bet šįsyk žiurknuodžiais, nes "kvepalai" jau buvo išmesti. Bet ir šį kartą nepasisekė, nes strichninas buvo kinietiškas.

O prie ko čia Putinas? O todėl, kad toji Šapirova yra rusų šnipė (ji net savo vardą pasikeitė į Čana - sutrumpinimas nuo Ana Čapman, kitos įžymios kekšės šnipės) ir savo seks-vakarėliuose rusams verbavo anglų elitą. Bet tai legalu, t.y. nieko baisaus tame nėra, nes tokiais darbais užsiima kiekviena bent kiek kilmingesnė kekšė.

O prie ko GRU? O tai, kad tie mūsų didvyriai Boširovas ir Petrovas buvo fiktyviai įdarbinti GRU ir už juos atlyginimą ima jų tariamas viršininkas majoras Sidorovas, kuris juos ir "įdarbino" jiems to net ir nežinant. O anglai gavo iš savo žvalgybos, kad Skripalio nuodijimo dieną du GRU operatyvininkai buvo Solsberyje. O štai Šapirova išties GRU etatinė ...

Vot taip. Šita versija viską paaiškina. Ir čia visiems gerai - rusų valdžia tampa nekalta ir gal net jai sankcijas atšauks, o anglai irgi teisūs (Boširovas ir Petrovas oficialiai iš GRU) ir anglus, kaip nekaltai kentėjusius, gal net atgal į EU priims. Ir visi draugiškai medžios visos tos istorijos pagrindinius kaltininkus majorą Sidorovą ir Šapirovą, paskutinį kartą matytus Majamio paplūdimyje.

Laukiu padėkos rašto iš Skotlandjardo, piniginės premijos iš MI6 ir medalio iš Kremliaus. Už nedidelį mokestį versiją galiu parduoti Holivudui arba už butelį Vėlyviui.

O prie ko Skotlandjardas? Ogi tuo, kad Skotlandjardo Solsberio skyriaus vadas yra netradicinės krypties policininkė. Ar jaučiate koks scenarijus užsuktas. Du netradiciniai rusų GRU agentai atvažiuoja į miestelį, nuo Oskaro Vaildo laikų garsėjančiu kaip netradicialų prieglauda ir kurio katedrai vadovauja netradicinis kunigas, ir atvažiuoja nuodyti netradiciniu nuodu, o tuos netradicinius nuodytojus gaudo netradicinio miesteliūkščio netradicinė policijos vadė. Už tokį scenarijų Vėlyviui neužteks vieno butelio ;-)


Visa tai juokai jei kas nesuprato.

O čia mūsų istorijos nežemiško grožio herojė:
AD (c)

No comments:

Post a comment